„Debesų ganyklos“ pdf knygų ištraukos

Debesu ganyklos baneris Jie Vaikai_2

Šiame puslapyje rasite leidyklos „Debesų ganyklos“ knygų pdf ištraukas. Spausdinkite. Skaitykite. Ieškokite ir raskite tai, kas įkris į širdį.

Lenute Frederikas „Lenutė, Friderikas ir kelionės“ – tai knyga, kuri kviečia leistis į nepaprastus nuotykius kartu su dviem užkietėjusiais keliautojais – Lenute ir Frideriku. Lenutė be galo mėgsta keliones traukiniu, jai patinka aplankyti vietas, kuriose dar nėra tekę pabuvoti, ir susipažinti su vietiniais tų kraštų gyventojais. Jos draugas Friderikas į nutrūktgalviškas keliones leidžiasi kiek kitaip – skaitydamas knygas. Tačiau vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojom: Friderikas susikrauna lagaminą ir sėda į traukinį, o Lenutė – pradeda skaityti nuotykių kupinas knygas. Verskite knygą ir sužinokite, kaip draugams seksis keliauti jiems patiems neįprastais būdais!

Bernardinai.lt apie knygą „Lenutė, Friderikas ir kelionės“:
Tai lenkų rašytojos knyga, gimtojoje šalyje sulaukusi literatūrinio įvertinimo. Knyga skirta pradinių klasių moksleiviams.
Knygoje pasakojama apie du visiškai skirtingus draugus – Lenutę ir Frideriką, kuriuos be galo žavi kelionės. Tik Lenutė keliauja realiai, o Friderikas mėgsta keliauti kiek kitaip – įsitaisęs fotelyje su knyga rankose… Tačiau vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojomis! Susiruošti į kelionę, Friderikui, pasirodo, gana sudėtinga – juk jis nė karto to nėra daręs. O Lenutei staiga keliauti tampa nebeįdomu, nes ji nežino atsakymų į svarbius gyvenimo klausimus…
Knygoje netrūksta žavių pasvarstymų apie tai, kas gyvenime svarbiausia ir kaip gera keliauti arba svečiuotis, tačiau ne mažiau smagu ir grįžti namo.
Ypač, kai tavęs laukia geriausias draugas.
„Lenutė Friderikas ir kelionės“ knygos pdf ištrauka.
Pirkti knygą internetu. 10 proc. nuolaidos kodas – SkaitoJieVaikai


Spintos-istorijos_2014-virselis-Ivieta-150RGB_mIšrinkta  Metų vaikų knyga 2014.
Geriausia 2013 metų knyga vaikams ir paaugliams, apdovanota Prano Mašioto premija.
Tarptautinės jaunimo bibliotekos atrinkta kaip viena reikšmingiausių metų knygų vaikams ir jaunimui – pripažinta „Baltuoju varnu 2014“.
Danguolės Kandrotienės knyga vaikams, nukelianti į paslaptingą spintos gyventojų pasaulį.
Ar kada bandei įsiropšti į seną, vaistažolėmis ir gėlėmis kvepiančią spintą? O guvi mergaitė Emilija pabandė – užlipo į palėpę, kur prieš jos akis atsivėrė levandomis kvepiantis pasaulis, nušviestas pro du mažus langelius sklindančios saulės šviesos. Mažoji smalsutė iš karto susipažino su senosios spintos gyventojais – šilkine palaidine, paltu, suknele, skrybėle ir daugybe kitų. Ir visi jie pasakojo savo gyvenimo istorijas, dalijosi paslaptimis ir netgi meilės atodūsiais.
Praverk girgždančias spintos duris!
„Spintos istorijos“ knygos pdf ištrauka.
Pirkti knygą internetu su autorės autografu. 10 proc. nuolaidos kodas – SkaitoJieVaikai

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai matomas. Privalomi laukai *