Atgal į rudenį: vaiko pinigai, sklandūs rytai ir vakarai.

ATGAL Į RUDENĮ: vaiko pinigai, sklandūs rytai, ramūs vakarai, laimingi namai.
Šis darželio / mokslo metų sezonas bus kitoks!

Su tais, kurių namuose gyvena 4 – 13 metų piliečiai kalbėsimės:

Apie pinigus:
– Vaiko išlaidos pagal amžių.
– Už ką? Kaip? Kada? Kiek? Pinigų duoti, o gal sumokėti?
– Kaip išgydyti „Noriu! Nupirk man dabar!” sindromą.
– Kaip „vaiko pinigai“ ugdo atsakomybę.

Apie sklandžią ir laimingą šeimos dieną:
– Sklandi ryto, pomokyklinė / podarželinė veikla.
– Ar gali vaikai patys prisiminti ir vykdyti jiems patikėtas pareigas?
– Vakaras, vakarėlis ir nei vienos ašarėlės!

Net jei manote ar matote, jog Jūsų vaikas yra kitoks ir jo neveikia tai, kas veikia kitus vaikus, pažadame – visai paprasti pozityvios disciplinos „triukai“ duos matomų teigiamų rezultatų.

Seminaro laikais, vieta ir kaina.

Iki susitikimo!

P.S. Jei seminaro pageidaujate kitame mieste, mes mielai atvažiuosime. Jums teliks organizuoti: surinkti grupę ir išrinkti susitikimo vietą :)

Mokslo metų pradžioje kone visų namuose vyrauja pakili nuotaika. Deja po kelių savaičių šis entuziazmas kažkur dingsta… Kaip palaikyti mokinius ir darželinukus, kaip išlikti mylinčiais tėvais ir darnia, kartu augančia ir besimokančia šeima net tuomet, kai mokykla tampa kasdieniu iššūkiu visai šeimai?

Seminare dalyvavusių tėvų atsiliepimai.

Sigita: Po seminaro praėjo mėnuo. Neturėjome daug problemų su vakro rutina, bet rytas dabar stebuklingai kitoks. Koks gerumas, kai vaikai atsikelia, rengiasi ir ateina pusryčių jau pasiruošę. Šitas mažas pakeitimas sutaupė labai daug laiko ir nervinių ląstelių. Anksčiau rytai atrodė maždaug taip – keliasi, ateina dar užsimerkę, žiūri TV, pusryčiauja ir tada kažkada prieš pat išeinat rengiasi. O aš pykdavau, kad nesirengia taip greitai, kaip aš norėčiau. Ačiū už tai. 

Geriausias nutikęs dalykas, dėl kurio ir ėjau į seminarą – vaikai turi pinigų! Man buvo labai svarbu mokyti vaikus finansinio raštingumo. Išskirsčiau net papunkčiui vaikų pinigų privalumus: 1. Mes vaikams beveik neperkam skanėstų. 2. Nebeliko vietos konfliktams ir zyzimams „Nupirk tą, noriu šito!”. 3. Jie suprato, kad prieš perkant reikia pagalvoti. 4. Aš taupau!.  Šis vaikų pinigų metodas yra win-win ir tėvams, ir vaikams, bet tėvai tikrai turi būti pasiruošę leisti vaikams spręsti, ką jie perka už savo pinigus, nesikišti į jų sprendimus ir leisti mokytis iš pasekmių.

Audra: Labai patiko Jūsų seminaras – informatyvus ir smagus, buvo įdomu iki paskutinės minutės. Dalyvavau mokykloms pritaikytoje STEP programoje ir moderatorė buvo šauni, bet buvo jausmas, kad tai ir liks kaip teorija, be to, buvau perskaičiusi nemažai pozityvios tėvystės knygų, daug kas buvo žinoma ir atrodė gyvenime sunkiai įgyvendinama. O po šio seminaro aš tikiu, kad daug ką galiu pritaikyti mūsų gyvenime!

Kamila: Dėkui už seminarą. Išties buvo vertingų ir įgyvendinamų patarimų. Vyras iš pat ryto ėmėsi veiksmų ir vaikas labai, labai apsidžiaugė. Patiko matyti pasitikinčią savimi ir išmanančią savo reikalą lektorę.

Jūratė: Tikrai puikus seminaras. Rekomenduoju! Aš iš karto grįžusi kai ką pritaikiau.

Asta: Ačiū, buvo puikus seminaras, puikūs pozityvūs žmonės, šauni aplinka. Viskas patiko. Nudžiugino tai, kad seminaras toks daugiau praktiškas, o ne teoriškas.

Rasa: Ačiū, tikrai buvo vertingai praleistas laikas. Įdomiausia buvo dalis apie vaiko pinigus, nes tai aktuali tema ir mažiausiai apie ją žinojau. Taip pat, didelis ačiū už principo iš seminaro 25+ metodai „Visu kūnu ir visa siela” pasidalinimą.

Vilma: Man seminare labai viskas patiko!!! Vienas geriausių ir praktiškiausių seminarų, kiek teko pabuvoti! Auginu beveik 3 m. ir 3 mėn. vaikučius, tad tikiuosi, kad nieko nepamiršiu ir tikrai stengsiuosi įgyvendinti. Beje, praktiškai naudojamės ir Jūsų straipsniuose pateiktais patarimais.

22 KomentaraiKomentuoti

 • Laukiame Jūsų Klaipėdoje, neabejoju, kad auditorija greit užsipildytų. Arba gal yra galimybė už užmokestį turėti prieigą prie el. įrašo. Dėkui!

  • Jurga, be galo malonu žinoti, kad Klaipėdoje esame laukiami 🙂 Kol kas realybė tokia, kad laukiami esame, o grupė nesusirenka. Reikia turėti mintyje ir tai, kad iki Klaipėdos nuo Vilniaus ne taip ir arti, tad norisi, kad susirinktų pilna grupė. Tikrai neatmetame šios galimybės, netgi jos laukiame.
   El.įrašo seminaras neturi.
   Gal Jūs galėtumėte atlėkti iki Panevėžio ar Šiaulių, nes Šiauliuose panašu, kad atsirado kas mus globos ir bus organizatoriai 🙂

   • Miela Vilma, o kiek dalyvių turėtų susirinkti, kad atvyktumėte į Klaipėdą? Dėkoju.

    • Jurga, sunku pasakyti, reikėtų dėlioti ir ieškoti papildomų darbų / susitikimų Klaipėdoje tą dieną. Jei važiuoti tiesiog dėl šio 3 val. vakarinio seminaro, manau, kad turėtų būti apie 30 žmonių grupė. Man reikėtų planuotis ir nakvynę, kad naktį nereikėtų atgal į Vilnių važiuoti. Toli ta Klaipėda ir jūra 🙁

 • Labai noreciau seminaro Siauliuose….Auginu anuke 8metu,tai butu aktualu…

 • Sveiki,

  kokio dydžio grupę reikia surinkti, norint pasikviesti Jus atvykti su paskaita ar paskaitomis?
  Ačiū 🙂

  • Sveika, Morta,
   Dėkui, kad domitės mūsų seminarais!
   Viskas priklauso nuo to, kurioje Lietuvos pusėje esate, kurio seminaro pageidaujate, ar turite nuosavas patalpas ir t.t. Parašykite labas@jievaikai.lt ir papasakokite.
   Labai laukiam!

 • Sveiki, registruojuosi pirmą kartą. Auginu 9 m. sūnų. Labai aktualu. Dėkoju.

 • Labai noriu į šį seminarą, tačiau laikas ir diena (Vilniuje rugpjūčio 31 d.) labai netinkamas… Gera idėja su webinaru 😉 Laukiam 🙂

   • Jei imanoma noreciau gauti laiskuti.kadar seminaras vyks Siauliuose…DEKOJU…Su pagarba Ingrida

    • Sveika, Ingrida,
     Džiugu, kad domitės mūsų renginiu. Artimiausias Jums seminaras bus Panevėžyje. Šiauliuose organizatoriaus šiuo metu neturime. Jei kažkas pasikeitų, būtinai informuosime 🙂

 • padarykite webinarą..arba tiesiog įrašu pasidalinkite iš studijos. sunku ištrūkti vakarais, o su vaikais tikriausiai į tokį seminarą būtų negera eit. 🙂

  • Ačiū už idėjas. Svarstom, kaupiamės. Baisu prieš kameras 🙂 Bet, panašu, jog tam laikas gan greitai ateis.
   O su vaikais nepriimam, kartais būna specialios grupės tėvams su vaikais, bet ne šį kartą. Visuomet galite ateiti po vieną, vieną kartą mama, kitą – tėtis 🙂

 • Sveiki, susidomėjau seminaru, mūsų dukrytei 3 metai ir 8 mėn. Matau, kad seminaro tema aktuali gana plačiam vaikų amžiaus spektrui. Įdomu, ar jis būtų vertingas būtent mums?

  Taip pat norėjau paklausti, kas ves šį seminarą?

  • Orinta, taip, laiką ir vietą tariamės antrai rugsėjo savaitei. Labai Jūsų lauksim!

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai matomas. Privalomi laukai *