Dėl savęs! 5 moters „must do” pavasarį.

Viskas, ko trokštu – tai pedikiūras ir taika pasaulyje.
Tiek to, pakaks pedikiūro ir taikos namuose.

Mintis gal ir juokingai ar „tuščiai” skamba, bet kai esi moteris, o juk kiekviena mama, žmona ir namų šeimininkė pirmiausia yra moteris – kartais (dažnai 🙂 ) norisi nors valandėlės tylos ir kažko, kas leistų pasijausti moterimi, tiesiog moterimi be visų kitų rolių.

Nemaža dalis moterų savo moteriškus tikslus įgyvendinti  ir moteriškumo / grožio metus skaičiuoti pradeda visai ne nuo naujų metų, o nuo pavasario. Kažkaip Nauji metai atneša ramybę ir idilę po šventinio maratono, o pavasario saulė ir šviesa kviečia tapti gražiausiomis, kokiomis tik galime būti.

Artėja tas laikas kai nebesislėpsime po kailiniais, išsausėjusios odos nebegalėsime pateisinti žvarbiu oru, daug ir dažnai susitiksime su draugais, važiuosime prie jūros, eisime į miestą…būsime daug, visur ir su visu pasauliu. Norisi, kad tas buvimas būtų malonus / gražus ir pačiai sau ir aplinkiniams.

Prisipažinsiu, po žiemos užsikuitimo prašvitus saulei moteriškų norų kilo kokie trys tūkstančiai jei ne dar daugiau 🙂 bet kai gyveni su vyru, vaikais ir darbu tenka rinktis tik tai, be ko tikrai neateis pavasaris. Taigi šiaip taip pasirinkau – 5 moteriškus „must do” pavasarį.

Mamos mane supras, kai viską pasveri, apgalvoji, suskaičiuoji – paaiškėja, jog mieloms moteriškoms smulkmenoms sau dažnai nelieka nei laiko, nei noro, nei finansų – viską susirenka kasdienybė ir bendri šeimos poreikiai, todėl šis „5 must do” sąrašas apgalvotas labai. Kruopščiai. Atsakingai. Renkantis tai, ko tikrai reikia. Tai, kas darytų esminį pokytį pradžiai ir padėtų save mylėti / prižiūrėti po to.

Su savimi viskas panašiai kaip su namais. Susikaupi, susitvarkai iš pagrindų, iš esmės ir norisi tokią tvarką saugoti, tausoti, puoselėti, prižiūrėti. Tad štai koks savęs „sutvarkymo” planas pavasariui.

1. Fit Food sulčių programa su teisingiausiu, koks tik gali būti šūkiu – „Dėl savęs!”.

Sulčių programa padeda atsikratyti blogų mitybos įpročių, įsiklausyti į savo organizmo poreikius ir pradėti sveikos gyvensenos etapą. Po trijų dienų tikrai dings pilvo išsipūtimas + nukris keli kilogramai (man dingo 2 kg).

Normalaus / kramtomo maisto man netrūko, bet trūko kavos, šiek tiek skaudėjo galvą. Sako taip turi būti nuo vitaminų gausos. Be to, prieš pradėdama gavau rekomendacijas kaip tinkamai pasiruošti, t.y. buvau informuota, jog kelias dienas prieš sulčių programą rekomenduojama atsisakyti tam tikrų maisto produktų. Spėkit ar atsisakiau. – Ne 🙂 Turbūt dėl to pirma diena buvo sunkiausia, o trečia lengviausia.

Beje, pradedančiųjų programa pakankamai soti ir kaloringa, tad man sulčių užteko beveik 4 dienoms 🙂 O linksmiausia šios programos dalis, kad ją įveikus pasižiūri pvz.: į sumuštinius, picas ar makaronus su grietinėlės padažu ir…jų nenori 🙂 Tiesiog nenori. Būtent šis efektas man ypatingai svarbus – pradedi stipriu / esminiu pokyčiu, matai rezultatą ir nebegali sustoti, t.y. nori rezultatą išlaikyti.

2. Get Fit treniruotės. Greita. Efektyvu. Galima ateiti su vaiku!

Niekada taip nesinori sportuoti kaip pavasarį, o ypač kai esi „apkerpėjęs” vaiko priežiūros atostogose. Mano apsisprendimas buvo tvirtas – sportuoti nedelsiant, tačiau tas „nedelsiant” vis užsidelsdavo dėl tokių paprastų ir buitinių priežasčių kaip: nėra laiko, nėra kam pabūti su vaiku, jei išeisiu vakare nematysiu vyresnio vaiko grįžusio iš darželio, nedraugiška treniruočių kaina, nepatogus laikas, nepatogi vieta, ilgos treniruotės…ir t.t. ir t.t. Na taip, teoriškai galima tiesiog išbėgti pabėgioti, bet asmeniškai man toks variantas sunkus (daug priežasčių).

Ieškojau kažkokio neįmanomo sporto varianto, kuris turėtų daugybę pliusų. Ir radau! Tiksliau sportas rado mane kai facebook užmačiau prašymą balsuoti / pasisakyti ar mamos nori treniruočių su mažyliais. Aišku, kad nori! Ne lengvo mažylių pakilnojimo, o normalios treniruotės sau, kol mažylis kažkuo užsiima šalia.

Ir štai sportuoju 🙂 Mano įspūdžiai ir treniruočių pliusai:
– Daug įvairių laikų ir kelios treniruočių salės.
– Treneriai nerealiai draugiški ir pozityvūs, kiekvieno pratimo rodo iš karto kelis variantus, tad kiekvienas gali daryti pagal savo pajėgumą.
– Treniruotė trumpa ir efektyvi. Iki šiol dar niekad nebuvo pilvo preso kelias dienas skaudėję.
– Ypatingai draugiška kaina.
– Yra tam tikri laikai kai galima atsinešti mažylį (man tas labai svarbu, nes kai vyras su kitu vaiku grįžta namo niekam niekur išeiti ir kitų palikti nereikia). Treneris Ignas kantrybės įsikūnijimas, jau vien ko verta situacija kai prasideda treniruotė, muzikos nėra, o jis eina per didelę salę ir sako: „Vaikai, prisipažinkit kuris ir kur padėjot pultelį.” – aišku niekas neprisipažįsta, nes tiems vaikams po ne daugiau nei 2 metus 🙂 Treniruotė trumpa, salė erdvi su dideliu langu, vaikams leidžiama valgyti sausainius ir žaisti, inventoriumi, liesti veidrodžius ir langus.
– Dirbantys gali sportuoti pietų metu.

Žodžiu Get Fit nerealiai draugiška visom prasmėm sporto aplinka 🙂

P.S. Beieškodama nuotraukų šiam įrašau pamačiau, kad ir Beata pas Igną sportuoja. Aišku kaip ir nieko tokio, bet dėl to man dar smagiau 🙂

3. BIOCELL drėkinančios hialurono veido kaukės.

BIOCELL veido kaukes (ir geriamas kapsules) atradau seniai, dar studijuodama ir dirbdama „stikliniame” ofise. Nuo tada kiekvieną pavasarį ir vasarą jomis gelbėju išsausėjusį, paraudusį, jautrų savo veidą. Mano veidui, kaip ir daugybei kitų veidų, pirmiausia būtinas drėkinimas, jei jo pakanka – visos kitos bėdos savaime sprendžiasi į gerą.

Va koks jų aprašas: „BIOCELL regeneruojanti veido kaukė tinka pavargusiai ar jautriai veido odai, nes šios kaukės sudėtyje esanti hialurono rūgštis, augaliniai ekstraktai bei kitos veikliosios medžiagos pasižymi ne tik drėkinamuoju, bet ir odos jautrumą mažinančiu bei atsinaujinimą skatinančiu veikimu, padidina odos elastingumą, grąžina jai natūralų spindesį, atgaivina po saulės vonių.”

Gyvenant su šeima laiko savo grožiui nėra, nėra, nėra, o čia viskas kuo puikiausiai apgalvota. Kaukė – tai toks drėgnas „skudurėlis”, kurį reikia užsidėti ant veido. Nei tepti, nei murzintis, nei plauti. Asmeniškai aš užsidedu ir einu į lovą. Paskaitau (yra skylės akims ir burnai 🙂 ) ir užmiegu, naktį kaukė pasimeta lovoje, ryte atsikeliu šviežiu ir minkštutėliu veidu, surandu pataluose „kaukę – skudurėlį” ir išmetu. Paprasta kaip du kart du.

Šios kaukės: drėkina, atstato, mažina raukšles, ramina jautrią odą, apsaugo nuo UV spindulių sendinančio poveikio. Ji tikrai nepakeičiama pavasarį ir vasarą po saulėtos dienos gamtoje ar pajūryje. Kaip visada, taip ir šįkart, mokslinio straipsnio nerašau, jei kam įdomu skaitykite čia…

4. Profesionalus pedikiūras! 🙂

Asmeniškai aš pedikiūro tikrai neinu daryti kas mėnesį. Reikia laiko, organizuoti kur palikti vaikus, graužtis, kad palikai, nusiteikti, susiruošti ir visa kita. Bet pavasarį (o vėliau įpusėjus vasarai) pedikiūras yra absoliutus „must do”.

Padarytas profesionaliai leidžia kurį laiką nesunkiai pačiai prižiūrėti pėdas. Be to, pirmieji pasirodymai pasauliui atėjus pavasariui būna…na tokie kitokie, ypatingi, ir taip gera kai jautiesi graži graži 🙂

Kadangi profesionalų pedikiūrą darausi tikrai ne dažnai, renkuosi vietą, kuri leistų maksimaliai gerai jaustis ir pailsėti. Būtinai senamiestis. Būtinai patalpos aukštomis lubomis: jaukios, šviesios, mažos, bet kartu ir erdvios. Renkuosi vietą į kurią visuomet gera užeiti, kur šypsosi, įsimena vyro ir vaikų vardus,  klausosi mano ir pasakoja savo istorijas. Būtent tokie maži dideliai jaukūs yra „Pretty grožio namai” 🙂

Šių namų šeimininkė (savininkė) Jovita tikrai tampa drauge. Tikrai. Visom prasmėm graži moteris. Būtent dėl jos kuriamo jaukumo ir svetingumo neapsiverčia liežuvis jos vadinti savininke. Juk jei nueiname pas kažką tikrai draugišką į svečius nesakome „Namų savininkė gražiai pasiruošė ir svetingai sutiko”, sakome „Namų šeimininkė…”. Lygiai taip Jovita visom gražiausiom šio žodžio prasmėm yra grožio namų Pretty šeimininkė, kiekvieną pasitinkanti ir palydinti su šypsena, o apsilankančius ne pirmą kartą puikiai prisimenanti, apkabinanti ir išbučiuojanti.

Kas man dar patinka – niekuomet neužrašomi 2 žmonės į vieną vietą. Na žinote kaip kartais būna – vienam truputį kažką padaro, tuomet kol laikas laukti kažką truputį padaro kitam. Ne! Čia kiekvienam skiriama pakankamai asmeninio laiko ir erdvės. Atėjai ir jautiesi laukiamas, tau paskirta derama erdvė, paruošta vieta. Nori – plepi. Nenori – vartai žurnalus ar svajoji ir žiūri pro langą. Ir visas tas malonumas bei dėmesys už tikrai draugišką kainą 🙂

5. Suknelė spalvota. Ne – jokiu būdu ne juoda!

Ir štai pavasariškai spalvinga suknelė vainikuoja visas prieš tai įdėtas pastangas būti gražiai ir kaip naujai atgimusiai 🙂 Kiekvieną pavasarį privalu įsigyti bent vieną naują suknelę (jokiu būdu ne juodą). Ne sijoną, ne kelnes, ne šortus – suknelęęęęę.

Šiemet būtent ši užduotis man tapo sunkiausia. Norėjosi kažko gražaus, praktiško, patogaus, bet ir ne masinio naudojimo, kažko tokio, ko nepamatytum kas kartą nuėjęs nusipirkti pieno ir nerizikuotum patekti į situaciją kai mieste puodeliui kavos susitinka dvi panelės ir jų vienodos suknelės.

Tiesą sakant vis dar esu pasimetime, nes noriu visų šešių 😀 😀 😀 o planas buvo įsigyti vieną…na gal dvi, bet tikrai ne šešias.

Endendu paparpali ū paparmali izarmali en den du – jaučiu reiks taip daryti. O jūs su kuria suknele norėtumėte matyti mane mokymuose?

Gražiausio pasaulyje Jums pavasario! Begalinės meilės sau ir pasauliui!

1 komentarasKomentuoti

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai matomas. Privalomi laukai *