Meduolinis namelis, meduolinė eglutė ir sausainiai meduoliniai

Kai namuose gyvena vaikai, kokios Kalėdos be imbierinių – meduolinių dekoracijų ir gardumynų? Namukai, eglutės, žvaigždelės, varpeliai, širdelės ir t.t. Viskas meduoliška 🙂 Vaikams šias gėrybes kepti greičiausiai daug smagiau nei valgyti. O ir močiutėms galima savo kepinių padovanoti.

Būdama neypatingai gera kulinarė, kuriai svarbu, kad ir receptas, ir kepimo instrukcija, ir namuko statyba būtų „misija įmanoma”, paieškojau paprastų, bet dailių idėjų.

1. Meduolinis receptas patiko Beatos. Įkeliu nuorodą, ir čia nerašau visos kepimo instrukcijos. Patiko, nes iš tų, ką skaičiau, pasirodė paprastas ir skanus.

2. Kalėdinis namukas. Jo trafaretą galima nesunkiai nusipiešti pačiam ant paprasto balto popieriaus. Ši idėja fantastiška, nes didumą, langų ir kitų detalių įmantrumą galima pasirinkti pagal savo asmeninius kulinarinius gabumus. Štai kaip tai daroma:

Nuotraukos Jolantos iš www.viskopotrupineli.blogspot.com

Iškepus namelio detales, jas klijuojame ir dekoruojame kaip tik širdis geidžia. Internete apstu visokiausių gražiausių Kalėdinių pilių, kurias turbūt juvelyrai lipdė, o mes radome tokius pavyzdžius, kuriuos įmanoma pagaminti paprastuose namuose su paprastais vaikais. Va:

3. Kalėdinė – meduolinė – sausaininė eglutė. Tinkama šalia namuko pastatyti. O tiems, kas namuko nekeps ir nelipdys, eglutė gali tapti puikia pagrindine meduoline dekoracija. Juo labiau, kad ją pasidaryti tikrai labai paprasta, smagu ir gražu. Rodome vaizdinę medžiagą.

Nuotraukos Jolantos iš www.viskopotrupineli.blogspot.com

4. Na ir karštas Kalėdinis vynas tėvams, kvapni arbata vaikams + imbieriniai meduoliniai sausainiai 🙂

Labai laukiame Jūsų Kalėdinių kepinių nuotraukų arba, kad pasidalintumėte dar kokiomis nors idėjomis, paslaptimis ar lipdymo patarimais. Turi būti meduoliška, skanu, gražu ir paprasta 🙂

Jaukiai, kvapniai, šiltai ir jau po truputį, po truputį Kalėdiškai Jums!

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai matomas. Privalomi laukai *