Mokymai


Beveik visiems gyvenimo su vaikais atvejams. Arba 30+ metodų kaip susikalbėti.

Seminaro metu sužinosite kaip „čia ir dabar“, priversti vaikus klausyti – be atsikalbinėjimų, rėkimų, verkšlenimų, derybų ir streso.

Detali informacija ir registracija – spauskite šią nuorodą!


Mama ir tėtis moko taip pat.
Arba kaip sutarti su sutuoktiniu dėl bendrų vaiko auklėjimo principų.

Vaikai klauso to, dėl ko bendrą nuomonę turi tėvai. O kai klauso vaikai – idealūs tampa namai. Atrodytų viskas elementaru, bet ne visuomet taip lengvai pasiekiama. Ką daryti, kad mama ir tėtis suderintų požiūrį į buvimą su vaikais?

Detali informacija ir registracija – spauskite šią nuorodą!


Emocinio intelekto ugdymo klasė.

Klasėje dėstoma socialinio – emocinio intelekto ugdymo programa yra praktiška, pritaikoma, įgyvendinama, pamatuojama, suskaičiuojama, suprantama ir pajaučiama.

Detali informacija ir registracijaspauskite šią nuorodą!


ATGAL Į RUDENĮ: vaiko pinigai, sklandūs rytai, ramūs vakarai, laimingi namai.

Šis darželio / mokslo metų sezonas bus kitoks!

Su tais, kurių namuose gyvena 4 – 16 metų piliečiai kalbėsimės apie pinigus ir sklandžią bei laimingą šeimos dieną.

Detali informacija ir registracija – spauskite šią nuorodą!


Atsiliepimai:

Rūta: Pirmą kartą dalyvavau Jūsų seminare, ačiū, man labai patiko. Labai praktiškas, aiškus, pritaikomas. Metodus taikom iš karto – jie puikiai veikia! Labai lauksiu Jūsų kitų mokymų.

Eglė: Labai ačiū už puikų seminarą – pokalbį. Seminaras man buvo tiesiog 3D – iškalbingas, gyvas, jautrus, paprastas, kalbama sveiko proto ir didelės meilės kalba! Sakau labai nuoširdžiai – ne tik girdėjau, mąsčiau, bet ir daug ką pajaučiau dūšia. Žinoma, seminaras ir išgąsdino – suvoki žmogau-mama, kiek mokytis turi, kad laimingą mažą žmogų tvirtu stuburu užaugintum. Daug skaitau psichologinėmis temomis, mažiukų ugdymo klausimais, buvau labai užsisukusi prieraišiosios tėvystės ir visiško kūdikio poreikių atliepimo rate, o nuo to tiesiog savęs nežiūrėjau ir paprasčiausiai pavargau. Taip pasidariau meškos paslaugą – esu pavargusi, vis dažniau trūksta kantrybės, kai jos dabar ypač reikia. Jūsų seminaras įkvėpė pasižiūrėti į viską naujai, su meile, bet šįkart „nepametant“ savęs. Ačiū Jums labai ir iki pasimatymo!

Toma: Kartu su vyru nuoširdžiai tariam dėkui už puikų ir vertingą turinį seminarų metu. Jau dabar kai ką naudojame ir veikia! Jūsų sukaupta, susisteminta ir mums perduota  patirtis – neįkainojama. Ačiū jums už tai!

Vaida: Išgirdau daug naudingų dalykų, kuriuos pradėjau taikyti. Dar pamažu, bet vis tiek jau šiek tiek jaučiasi. Man patiko. Rekomendavau savo draugėms su vaikais.

Skirmantė: Labai ačiū! Jau antrą savaitę taikom pirmąjį metodą ir iš tiesų namie kažkaip ramiau. Kai žiūriu į vaikus kaip į mažus, protingus, sąmoningus suaugusius, jie su manimi taip ir elgiasi! Beje, kai kurie metodai puikiai tinka ir santykiams su vyru taisyti! :)

Lina: LABAI LABAI noriu pasidžiaugti seminaru! Seminaras man buvo aktualus, išsinešiau gerų įžvalgų. Jūsų pateikimo stilius irgi yra labai geras! Daug dėstytojų esu mačiusi, tad turiu su kuo lyginti . Jūs esate viena iš TŲ kur ne tik naudingą informaciją pateikiate, bet ir mokate prikaustyti dėmesį. Dėkui, už konspektus! Jie labai aiškiai sudėlioti. Atsispaudžiu, prisitvirtinu prie šaldytuvo ir kol neįsikalsiu į galvą, kad taptų įpročiu – nenuimsiu. Dabar visiems iš eiles rekomenduoju!

Asta: Seminaras buvo gyvas, kas labai smagu, tikri žmonės su tikromis istorijomis. Retai kada taip būna dažniausiai pasėdi pasiklausai ir namo su savo mintimis išeini, o čia išgirsti kitus ir net lengviau pasidaro, kad ne tu vienas pasimetęs ir ieškantis teisingo kelio šviesesnės ateities link :)

Loreta: Labai ačiū už pasidalintas mintis. Kai pasigilinau ir nu0širdziai sau atsakiau į užduotus klausimus, pamačiau nemažai dalykų kurių būtent aš nepadarau dėl savo antrosios pusės ir net dėl vaikų. Panašu, kad mano vyras taip pat kažką išgirdo, kas tikiuosi bus naudinga visai mūsų šeimynai :)

Vaida: Išgirdau daug naudingų dalykų, kuriuos pradėjau taikyti. Dar pamažu, bet vis tiek jau šiek tiek jaučiasi. Man patiko. Rekomendavau savo draugėms su vaikais.

Gintarė: Ačiū, džiaugiuosi, kad atėjau ir išgirdau šią informaciją, nes iki tol nesusimąstydavau, kodėl yra taip kaip yra (ir pasirodo ne tik mano šeimoje).

…Iki susitikimo!
Vilma