Būti mokinio tėvais.

Senolių išmintis sako: „Maži vaikai, maži vargai.“ – ir tame tiek daug tiesos. Tie, kas augina „paauglėjančius“ vaikus žino, jog būna visko.

Registracija ir bilietai į seminarą, spauskite čia…

Mokykla
ir ruduo į namus atneša visokiausių vėjų: jausmų, būsenų, pokalbių, žinių, darbų, užduočių, reikalų, atsakomybių, liūdesio, pykčių ir nusivylimų. Prisipažįstu – man kasdien viduje kyla norai, kad mano vaikai tobulėtų greitai, kad neperdegtų, kad liktų laiko nerūpestingai vaikystei, kad jie suvoktų mokymosi prasmę, būtų smalsūs, kantrūs, ryžtingi, su užsidegimu ir vidiniu noru keltu tikslus bei jų siektų. Tos dienos, kai jie, vaikai, pasiduoda, nusileidžia rankas, niekuo nesidomi ir, regis, nerodo jokių pastangų – pačios sunkiausios.
Vaikų noras mokytis ir turėti tikslų be priminimų, bausmių, rėkimo, „mokėjimo ar dovanų” už mokymąsi ir nuolatinių „Tu privalai!”, prasideda nuo tėvų.
Seminaras Jums tinka jeigu:
– Auginate 6-16 metų piliečius.
– Norite, kad Jūsų vaikas norėtų mokytis ir džiaugtųsi mokymosi procesu.
– Matote, jog Jūsų vaikas pilnai neišnaudoja savo gabumų ir potencialo, t.y. „Gali geriau.”.
– Kartais lyginate savo vaiko ir kitų vaikų pasiekimus ir pagalvojate: „Mano vaikas turėtų pasiekti / jau būti pasiekęs tą ar aną.”.
Jaučiatės kalti, o gal net beviltiški dėl to, kad Jūsų vaikui kažkur kyla nesklandumų.
Jaučiatės pavargę, tarsi visko yra per daug, ir norisi nuo tėvystės atsiriboti, pailsėti – „Tegu Jie daro kaip nori. Nebeturiu jėgų ir noro kovoti.”.
– Giliai viduje jaučiate, jog galite kažką padaryti, padėti savo vaikui būti smalsiu, motyvuotu mokiniu ir kelti tikslus gyvenimui po mokyklos.

Tikite, jog tėvystės įgūdžių, metodų, niuansų reikia ir galima išmokti, taip, kaip išmokstama bet kokių kitų įgūdžių ir kompetencijų.

Seminare kalbėsimės.
1. Apie tai, kaip būti mokinio tėvais:
Ar bus tokia diena kai man nereikės visko tikrinti ir priminti? Ar jis kada taps atsakingas, pareigingas ir savarankiškas? Kaip motyvuoti mokytis? Savo veiksmais padedu ar trukdau vaikui? Ar gelbėti jei matau, kad viskas griūna? Ar paskirti namų ruošos darbus? Ar reikalinga rutina ir dienotvarkė? Kokio amžiaus vaikui jos vis dar reikia?
2. Apie vaiko santykį su mokslu ir jo gyvenimo tikslus:
Kokie jo tikslai? Ar jis išvis turi tikslų? Kokius klausimus užduoti, kad vaikas pagalvotų apie savo gyvenimą ir su manimi kalbėtų (atsakymai: nežinau, normaliai, gerai – netinka 😊 ). Mokinio atsakomybė už namų darbus. Santykis su mokytojais. Kaip susitarti, kad skaitytų knygas ir kažkuo pasidomėtų? Ar reikia turėti hobį ir ką nors lankyti? Kaip vaikui pakelti lūkesčius: savo pačių, tėvų, mokytojų, mokyklos?
Kalbėsime kaip dėl visko susitarti ir, kaip visiems (tėvams + vaikams) laikytis susitarimo.
5 žingsnių planas, kuris:
– padės tėvams jaustis gerais tėvais;
– ugdys mokinių gebėjimą kelti tikslus ir atsakomybę jų siekti.

Registracija ir bilietai į seminarą, spauskite čia…

Net jei manote ar matote, jog Jūsų vaikas yra kitoks ir jo neveikia tai, kas veikia kitus vaikus, pažadame – visai paprasti pozityvios disciplinos „triukai“ duos matomų teigiamų rezultatų.

Laikas: Per 24 val. nuo apmokėjimo (stengiamės kuo greičiau) gausite prisijungimo prie mokymų platformos TevuKlase.lt informaciją.
Trukmė, formatas: Apie 2 val. 30 min. video mokymų, kuriuos galima peržiūrėti trumpomis 5-20 min. dalimis. + Galimybė užduoti klausimus.
Vieta: Online mokymų platformoje TevuKlase.lt. Seminaras Jūsų patogumui „sukarpytas” dalimis pagal temas. Įrašą galėsite peržiūrėti neribotai.
Dovana: Seminaras „Apie tai, kas svarbiausia”, atsakymas į klausimą: „Kodėl auklėjimas neveikia? Kodėl tos pačios situacijos kartojasi ir kartojasi?” + konkretūs sprendimai ir metodai, ką daryti, kad vaikas „sutiktų / nesipriešintų būti auklėjamas ir ugdomas”.
Kaina: 32 Eur.

Registracija ir bilietai į seminarą, spauskite čia…

Apmokėti galite pavedimu:
UAB „Juskos“
A.s. LT597300010150901603
Mokėjimo paskirtyje nurodykite: „Mokinio tėvai, Vardas Pavardė asmens, kuris registravosi.”

 

Net jei manote ar matote, jog Jūsų vaikas yra kitoks ir jo neveikia tai, kas veikia kitus vaikus, pažadame – visai paprasti pozityvios disciplinos „triukai“ duos matomų teigiamų rezultatų.

Iki susitikimo!

Šiltai,
Vilma 🙂

Seminare dalyvavusių tėvų atsiliepimai.

Rasa: Tas geras jausmas, patirtas šį vakarą su Jumis, neapleidžia. Tikėtina, jog  nuoširdumas ir atvirumas dalinantis žiniomis, pakeri. Ne tik dėl Jūsų išsakytų tiesų apie santykį su vaikais, su paaugliais sutapimo, ne tik dėl požiūrio į tuos reiškinius vieningumo.
Kalbant apie seminaro turinį, jis labai aktualus. Kadangi pati dirbu tiek su paaugliais, tiek ir su jaunesniais vaikais, kas kartą susiduriu su tuo, kad kai keičiasi tėvų santykis su vaiku, keičiasi vaiko elgesys. Ir kai tėvai atveda „pataisyti” vaiką iš karto pasakau, jog nedirbsiu viena, kad ir jie turės bendradarbiauti. O kai vaikas „ypač sunkus”, tada pasakau tėvams, jog imuosi atvejo, jei ir jie lankys procesą kartu su vaiku.
Atnešėt puikias žinias Marijampolės auditorijai. Bandė kai kurios mamos atsimušinėti, tačiau Jūs tvirtai atlaikėt tas bebandančias nubusti gynybas 🙂  Labai džiaugiuosi, kad atvažiuojat ir nešat gerą žinią tėvams.

Kristina: Auginu 8-metę, kuri sparčiai paauglėja ir 5-metę, kuri ypatingai tiksliai kopijuoja sesės elgesį, tad informacija buvo išties reikalinga. Sutinku su visais teiginiais, pasirašau po visais, visų pirma pradėdama dirbti su savimi. Nes tai aš ta „plevėsa” mama 🙂 ir dar ta kuri paskui rėkia….

Aušra: Ši Jūsų paskaita man labai patiko. Viskas aišku, konkretu, pateikta su pavyzdžiais ir paaiškinimais. Daug informacijos, žinių, patarimų, būdų kaip prieiti prie vaiko ir su juo bendrauti. Labai vertinga paskaita. Tikrai pas Jus atėjau sudėtingomis sąlygomis. Buvo minčių, kad net neateisiu, bet jūsų paskaitoje atsigavau 😉  Suprantama ir lengva buvo Jūsų klausyti. Dar kartą dėkoju už prasmingai praleistą laiką ir papildytą žinių bagažą.

Reda: Dėkoju už įdomų seminarą,. Viskas patiko, buvo informatyvu, aišku.

Simona: Paskaita labai patiko, buvo labai įdomu klausyti, nors viskas lyg ir žinoma, ir aišku, bet labai naudinga kartais tai išgirsti iš pašalies. Ačiū Jums labai 🙂 Mielai sudalyvausime ir kitose paskaitose 😉

Eglė: Susitikimai su Vilma iškalbingi, gyvi, jautrūs, paprasti, kalbama sveiko proto ir didelės meilės kalba! Sakau labai nuoširdžiai – ne tik girdėjau, mąsčiau, bet ir daug ką pajaučiau dūšia. Susitikimas įkvėpė pasižiūrėti į viską naujai, su meile, bet šįkart „nepametant“ savęs. Ačiū Jums labai ir iki pasimatymo!

Lina: LABAI LABAI noriu pasidžiaugti seminaru! Seminaras man buvo aktualus, išsinešiau gerų įžvalgų. Jūsų pateikimo stilius irgi yra labai geras! Daug dėstytojų esu mačiusi, tad turiu su kuo lyginti. Jūs esate viena iš TŲ kur ne tik naudingą informaciją pateikiate, bet ir mokate prikaustyti dėmesį. Dėkui, už konspektus! Jie labai aiškiai sudėlioti.

Asta: Ačiū, buvo puikus seminaras, puikūs pozityvūs žmonės, šauni aplinka. Viskas patiko. Nudžiugino tai, kad lektorės požiūris toks daugiau praktiškas, o ne teoriškas.

Toma: Kartu su vyru nuoširdžiai tariam dėkui už puikų ir vertingą turinį seminarų metu. Jau dabar kai ką naudojame ir veikia! Jūsų sukaupta, susisteminta ir mums perduota  patirtis – neįkainojama. Ačiū jums už tai!

Vilma: Man seminare labai viskas patiko!!! Vienas geriausių ir praktiškiausių seminarų, kiek teko pabuvoti!

Registracija ir bilietai į seminarą, spauskite čia…