Renkamės ugdymo įstaigą ar tiesiog super vietą pažaisti.

Nepaisant to, jog ką tik prasidėjo vasara, mes savo mažiesiems renkamės ugdymo įstaigas 🙂 Pripažinkime, ugdymas tai ne tik mokykla ar darželis, tai ir vasaros stovykla, žaidimų aikštelė, mokyklėlė, kultūros renginiai…tai daugybė pačių įvairiausių ir netikėčiausių dalykų.

Be to, kartais, kai randi kažką ypatingai gero, norisi tą rastą gėrį ir kitiems parodyti, padėti jį atrasti bei išsirinkti.

Tad dalinamės radiniu apie pačias įvairiausias lietuviškas (bet ne tik Lietuvoje esančias) ugdymo įstaigas.

Šis radinys tai visiškai naujas, tik šį pavasarį pasirodęs, projektas www.vaikodiena.lt.

Vaiko dienaKodėl jis mums patiko:
– Projektas neapsiriboja tik Vilniumi, Kaunu ir Klaipėda – jis skirtas visiems lietuviams!
Čia vienoje vietoje, patogiai išskirstyta ir sudėliota viskas: mokyklos (valstybinės + privačios + specializuotos + užsienyje esančios), darželai (valstybiniai + privatūs + specializuoti + išskirtiniai + užsienyje esantys), visokios kitokios ugdymo bei lavinimo įstaigos, lauko aikštelės ir žaidimų kambariai, stovyklos, dienos centrai, gydymo įstaigos, įvairiausios paslaugos vaikams, pasiūlymai laisvalaikiui ir t.t. ir t.t.
Tai oficiali vieta, kurioje aiškiai ir visiems suprantamai parašyta apie kurią tiksliai įstaigą kalbama. Pavadinimas, adresas, paveikslėlis ir kita svarbi skiriamoji informacija. Tai, ką iki šiol teko matyti, vadindavosi maždaug taip „Darželis Žirmūnuose prie „Iki”, tiksliai nepamenu pavadinimo, žalias pastatas”.
Visi komentarai bei nuomonės rašomi oficialiai. TAIP svarbu. Daugiau jokių Boružėlių, Sraigių, Saulelių ar Žvaigždelių burnojimų ant visų ir ant visko. Taip, tos „Boružėlės” parašo ir teisingų dalykų, bet tiesa yra ta, jog nesuskaičiuojamoje gausybėje neoficialių komentarų bei nuomonių niekuomet negali patikimai atsirinkti kas yra tikra, o kas tik emocijos ar šiaip nepasitenkinimai apie visus ir apie viską.
– Projekto organizatoriai dalinasi naujausia informacija apie pasikeitimus ir aktualijas švietimo sistemoje: mokslo metų trukmę, popamokinės veiklos pakeitimus, priėmimo tvarką, įvardina politikų nuomonę tam tikrais aktualiais klausimais, aptaria egzaminų aktualijas ir t.t. ir pan.
Surinkta nemaža + vertinga + įdomi įvairiausių straipsnių apie vaikus, paauglius ir jų tėvus kolekcija.
Turintys motyvuotą, konkrečią bei argumentuotą nuomonę apie kažkokią įstaigą, gali ją išreikšti, patarti kitiems. Išreiškę savo nuomonę nebus užpulti ar apšaukti. Tai ne ginčams, o nuomonės pareiškimui skirta vieta.

Be to, čia galima užsukti ir greitai pamatyti laisvalaikio pasiūlymus artimiausioms dienoms.

Žodžiu viskas, ko reikia auginant ugdytinius (vaikus) vienoje oficialioje vietoje. Daugiau jokių pletkų, tik konkreti nuomonė su konkrečių žmonių / komentatorių vardais ir pavardėmis! 🙂

Tikime išsirinksite ir laisvalaikį, ir pramogas ir rimtus mokslus.

To ir linkime!

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai matomas. Privalomi laukai *