Kaip budinate savo vaikus naujai laimingai dienai?

Prasidedant darbo savaitei klausiame: Kaip jūs budinate savo vaikus naujai laimingai dienai?

Rekomenduojame dieną pradėti mini masažu. Kuris apima:
1. Pėdutes – jas triname, maigome, palankstome pirštukus, o tuo metu kalbame kažką tokio…”kad būtumėt linksmutės, lakstytumėt, daug dūktumėt, bėgiotumėt, šoktumėt, kad mūsų mylimą vaiką ten, kur linksma, kur draugai nuneštumėt, kad jei akytės pamatys ką įdomaus greitai nuskuostumėt…”.

2. Delniukus – triname, maigome ir pan. kalbėdami panašias į „pėdučių” kalbeles.
3. Nugarytės pakasymą / paglostymą.
4. Pagal vaiko ir mūsų nuotaiką kitų kūno dalių pakrutinimą

Pėdos ir delnai kiekvieno ryto privalomieji, nes sako, kad juose yra visų organų „taškai” kuriuos liečiant (stimuliuojant) suaktyvinama kraujotaka tuose organuose.

Tokiu būdu vaiko organizmas tarsi pripumpuojamas energijos, jam daug lengviau atsikelti ir jaustis žvaliam. O kai rytas žvalus ir visa diena laimingesnė.

Be to, masažuojant pėdas ir delnus, galima net peršalimui kelią užkirsti ar pagreitinti ligos atsikratymą. Nereikia atsakymų kaip ir kodėl ieškoti kažkur toli. Būtent dėl „taškų” stimuliavimo ir organų suaktyvinimo prasidedant ligai rekomenduojama pakaitinti kojas, sergant įtrinti pėdas stipriais, aromatiniais tepalais, vasarą bėgioti basiems ir pan.

Dalinamės nuotraukomis su pažymėtais „taškais”:

Suaugusiems jei apima nuovargis po darbingos dienos, o namuose laukia mažieji savo dideles akis viltingai atsukę, tikėdamiesi linksmybių bei žaidimų, žodžiu, jei reikia greit atsigauti ir pasipildyti energija, rekomenduojame IKI KAITROS TRINTI DELNUS. Visai rimtai, nejuokaujame. Juk delnuose yra taškai, susiję su visais žmogaus kūno organais, stimuliuojant šiuos taškus atitinkami organai priplūsta kraujo ir „jaučiasi“ tarsi po masažo.

Tie, kas nori tikslingai pasispaudyti tam tikrus delnų taškus, žiūrėkite į paveikslėlius, o visiems kitiems rekomenduojame kai tik turėsite laisvą minutėlę ir prisiminsite patrinti delnus iki įkaitimo. Suaktyvinsite ir energija pripildysite visą kūną. Su mažaisiais net galite pažaisti žaidimą, kas betrindamas labiau įkaitins delnus, kieno bus raudonesni 🙂

Energingo, žvalaus ir nuotaikingo Jums rudens! Ir nei jokia tamsa, nei dargana mums nebaisi!
Vilma ♥

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai matomas. Privalomi laukai *