30+ metodų kaip susikalbėti

Beveik visiems gyvenimo su vaikais atvejams. Arba 30+ metodų kaip susikalbėti.

Gyvenimas su vaikais būna visoks. Norėtųsi, kad jame būtų kuo daugiau laimės, darnos ir ramybės. Visų – vaikų, tėvų…

Seminaro metu sužinosite kaip „čia ir dabar“ pasiekti jog vaikai klausytų – be atsikalbinėjimų, rėkimų, verkšlenimų, derybų ir streso.

Net jei manote ar matote, jog Jūsų vaikas yra kitoks ir jo neveikia tai, kas veikia kitus vaikus, pažadame – visai paprasti pozityvios disciplinos „triukai“, kuriuos galima naudoti bet kurią akimirką, duos matomų teigiamų rezultatų.

Vienas iš metodų „Kai – Tada“.

Prieš pusantrų metų šis seminaras startavo kaip dviejų vakarų susitikimas pavadinimu “25+ metodai, kaip susikalbėti.“. Dėka aiškių, suprantamų, paprastų iš tikrųjų kasdieniame kiekvienų namų gyvenime pritaikomų metodų + taikant metodus greitai atsitinkančių teigiamų pokyčių bendravime su vaikas,  jis pelnė tėvų pagyrimus ir aplodismentus 🙂

Šiandien esame drąsesni, didesni, daug naujo atradę, išmokę ir išbandę praktiškai. Pirminis susikalbėjimo su vaikais metodų sąrašas natūraliai pasipildė ir prisipildė. Seminare dėstomos temos:
– Baziniai, pamatiniai ne tik kiekvieno vaiko, bet ir kiekvieno žmogaus siekiai. Nustebsite, kad apie kai kuriuos akivaizdžius ir paprastus dalykus net nesusimąstėte. O jie turi didelę įtaką!
– Pozityvi komunikacija: padrąsinimai, konstruktyvus grįžtamasis ryšys, nepritarimas, kritika, paliepimai, susitarimai, žodžio laikymasis.
– „Bausmės“ be baudimo už nepageidaujamą elgesį.
– Atsakomybė ir gebėjimas + noras priimti “teisingus, protingus” sprendimus, valia atsispirti pagundoms ar įgeidžiams.
– Netinkamas teigiamo dėmesio reikalavimas, t.y. erzinantis, vedantis iš kantrybės elgesys, kai iš tiesų vaikas lyg ir nieko blogo nedaro (pvz.: kone kas vakarą nori gerti paguldytas miegoti).
– Brolių ir seserų santykiai.
– Vieningos šeimos stebuklas.

Susikalbėjimo su vaikais metodų sąrašas tai ne teorija, tai praktinių patarimų ir tikslių „to do“ žingsnių sistema, kuri susideda iš:
– Tikslių ir praktiškų patarimų, metodų, žingsnių. Šie metodai apčiuopiami ir kiekvienuose namuose be papildomo pasirengimo įgyvendinami.
– Rankomis neapčiuopiamų, tačiau širdimi jaučiamų ir stebuklingai veikiančių metodų. Čia kalbėsime ir apie konkrečius veiksmus, padėsiančius situaciją keisti į gerą, ir apie vidinius tėvų įsitikinimus, nuostatas ar būsenas, kurios padeda arba trukdo vaikui augti.
– Įžvalgomis apie emocinį intelektą ir jo ugdymo pratimais.

Seminaro laikais, vieta ir kaina.

VILNIUS:
DATA: 2019.02.09 (šeštadienis)
LAIKAS: 10-16 val.
KAINA: 55 Eur, dviems kaina 95 Eur.
VIETA: Vilnius, Grata by Centrum Hotels, Vytenio g. 9
REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/Ouzyd1zKTMlLz4ln2

KAUNAS:
DATA: 2019.03.02 (šeštadienis)
LAIKAS: 10-16 val.
KAINA: 55 Eur, dviems kaina 95 Eur.
VIETA: –
REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/hT4mle4PpAC510fq1

KLAIPĖDA:
DATA: 2019.03.16 (šeštadienis)
LAIKAS: 10-16 val.
KAINA: 55 Eur, dviems kaina 95 Eur.
VIETA: –
REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/Kmm7286g2leGczMd2

PANEVĖŽYS:
DATA: 2019.04.06 (šeštadienis)
LAIKAS: 10-16 val.
KAINA: 55 Eur, dviems kaina 95 Eur.
VIETA: –
REGISTRACIJA: labas@jievaikai.lt


Registracija.
Seminarui būtina išankstinė registracija el.paštu: labas@jievaikai.lt (registruodamiesi parašykite Vilnius, Kaunas arba Panevėžys). Registracija galutinai patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems.

Iki susitikimo!

P.S. Jei seminaro pageidaujate kitame mieste, mes mielai atvažiuosime. Jums teliks organizuoti: surinkti grupę ir išrinkti susitikimo vietą 🙂

Mažas nemokamas šio seminaro gabalėlis čia:

Seminare dalyvavusių tėvų atsiliepimai.

Rūta: Pirmą kartą dalyvavau Jūsų seminare, ačiū, man labai patiko. Labai praktiškas, aiškus, pritaikomas. Metodus taikom iš karto – jie puikiai veikia! Labai lauksiu Jūsų kitų mokymų.

Eglė: Labai ačiū už puikų seminarą – pokalbį. Seminaras man buvo tiesiog 3D – iškalbingas, gyvas, jautrus, paprastas, kalbama sveiko proto ir didelės meilės kalba! Sakau labai nuoširdžiai – ne tik girdėjau, mąsčiau, bet ir daug ką pajaučiau dūšia. Žinoma, seminaras ir išgąsdino – suvoki žmogau-mama, kiek mokytis turi, kad laimingą mažą žmogų tvirtu stuburu užaugintum. Daug skaitau psichologinėmis temomis, mažiukų ugdymo klausimais, buvau labai užsisukusi prieraišiosios tėvystės ir visiško kūdikio poreikių atliepimo rate, o nuo to tiesiog savęs nežiūrėjau ir paprasčiausiai pavargau. Taip pasidariau meškos paslaugą – esu pavargusi, vis dažniau trūksta kantrybės, kai jos dabar ypač reikia. Jūsų seminaras įkvėpė pasižiūrėti į viską naujai, su meile, bet šįkart „nepametant“ savęs. Ačiū Jums labai ir iki pasimatymo!

Lina: LABAI LABAI noriu pasidžiaugti seminaru! Seminaras man buvo aktualus, išsinešiau gerų įžvalgų. Jūsų pateikimo stilius irgi yra labai geras! Daug dėstytojų esu mačiusi, tad turiu su kuo lyginti . Jūs esate viena iš TŲ kur ne tik naudingą informaciją pateikiate, bet ir mokate prikaustyti dėmesį. Dėkui, už konspektus! Jie labai aiškiai sudėlioti. Atsispaudžiu, prisitvirtinu prie šaldytuvo ir kol neįsikalsiu į galvą, kad taptų įpročiu – nenuimsiu. Dabar visiems iš eiles rekomenduoju! 🙂 

Toma: Kartu su vyru nuoširdžiai tariam dėkui už puikų ir vertingą turinį seminarų metu. Jau dabar kai ką naudojame ir veikia! Jūsų sukaupta, susisteminta ir mums perduota  patirtis – neįkainojama. Ačiū jums už tai!

Vaida: Išgirdau daug naudingų dalykų, kuriuos pradėjau taikyti. Dar pamažu, bet vis tiek jau šiek tiek jaučiasi. Man patiko. Rekomendavau savo draugėms su vaikais.

Skirmantė: Labai ačiū! Jau antrą savaitę taikom pirmąjį metodą ir iš tiesų namie kažkaip ramiau. Kai žiūriu į vaikus kaip į mažus, protingus, sąmoningus suaugusius, jie su manimi taip ir elgiasi! Beje, kai kurie metodai puikiai tinka ir santykiams su vyru taisyti! 🙂

Iki susitikimo!
Vilma

30 KomentaraiKomentuoti

 • Sveiki
  Labai noreciau sudalyvauti jusu seminare, nes tikrai kartais buna vakarui atejus ir viskam nurimus kad sustoji ir pagalvoji kad siandien visa diena tik prarekiai ir prasigincijai o rezultato jokio.
  Tik vat beda ta kad negaliu sau leisti tokiu pinigeliu nes ir taip suku galva kaip ziemai vaikus aprengti.

  • Inga, o Jūs parašykite mums ir užsiregistruokite. Artėja Kalėdos, galime pradėti dalinti dovanas 😉

 • Klaipėdoje pabandykite Šeimos ir gerovės centre, ten paprastai susiburia į seminarus daug mamų!

 • Sveiki, sudomino Jusu seminaras, taciau neturiu galimybes atvykti. Gal talpinate ar planuojate talpinti vaizdo irasa kurioje nors is webinaru sveitainiu internete?

  • Sveiki,
   Džiaugiamės, kad domitės mūsų renginiais. Šiuo metu video seminaro neturime, bet brandiname tam mintį 🙂

 • Laba vakara.
  Aš dirbu darželyje šis seminaras manau naudingas būtų ir man.O už dalyvavimą pažymėjimą rašote ar ne?

  • Labas vakaras, taip, dirbantiems darželyje šis seminaras taip pat naudingas. Pažymėjimą išrašyti galime, bet jį naudosite tiesiog kaip papildomą priedą, kaip įrodymą, kad domitės ir gilinatės. Į „renkamas / išklausomas“ valandas jis nesiskaičiuos.

  • Sveiki, pažymėjimą duoti galime. Nesame kažkokia patvirtinta įstaiga, taigi kaip kvalifikacijos kėlimas ar renkamos valandos jis neužsiskaitys. Galėsite naudoti tiesiog kaip papildomą priedą, kaip įrodymą, kad domitės ir gilinatės.

  • Lauryna, individualiai susitinkame koučingo sesijoms. Tai nėra konsultacijos iš mano pusės, susitikimų metų pašnekovas pats sau atsako į klausimus ką ir kaip daryti. Rašykite labas@jievaikai.lt ir visk1 sutarsime, jei reiks, susiskambinsim.

  • Sveiki, Tauragės mūsų planuose nėra. Jei kažkas apsiimtų organizuoti ir surinkti grupę, tikrai atvažiuotume 🙂

  • Metodika tinkama visiems. Po vieno seminaro gavome laišką, kad ji veikia ir bendraujant su vyru 🙂 Bet, turiu pripažinti, jog viską pritaikyti daug paprasčiau kai vaikai mažesni. Jei su paaugliu viskas lyg gerai, tuomet galima gana lengvai viską į kasdienybę integruoti, bet, jei situacija sunkesnė, galite sulaukti pasipriešinimo.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai matomas. Privalomi laukai *